• bkt1.jpg
  • bkt2.jpg
  • bkt3.jpg
  • bkt4.jpg
  • bkt5.jpg
  • bkt6.jpg

I letos bylo hlavním sobotním odpoledním programem tvarování.

Tentokrát se ujal hlavního sobotního tvarování Honza Bučil se svými přáteli z Tlusté báze Jihlava.Přivezli s sebou letitý korejský habr. Letošní demo jsme s nadsázkou nazvali "Třinecký masakr motorovou pilou". Ale nedělo se nic hrozného, jen bylo potřeba opracovat mrtvé dřevo na kmeni tohoto habru a ručně dlátky a frézou by to trvalo pro potřeby demonstrace příliš dlouho. Hlavního řezání se ujal David Vítů samozřejmě pod Honzovým dohledem. Konečného opracování dlátky se ujal Marek Hekrle a frézou sám mistr frézování Honza. Miloš Vyvadil vše zblízka i z povzdálí sledoval společně se svým fotoaparátem. Tak se mrkněte na průběh i celkové provedení sobotního tvarování.

Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo
Demo
Demo Demo