• v14.jpg

Ve dnech 12.5 - 14.5.2017 se v prostorách malého sálu Domu kultury TRISIA opět konala výstava bonsají třineckého bonsai klubu.

 Je už zvykem, že na stránky BK Třinec bývají pro připomenutí pro ty, co výstavu navštívili i pro ty co jim to "zase nevyšlo", uloženy fotografie a informace z dané výstavy. I když opožděně, ale i letos tomu nebude jinak. Tak prosím nahlédněte.

Výstava jako vždy začala slavnostním zahájením za přítomnosti pozvaných hostů z řad sponzorů a zastupitelů města Třince. Hlavním bodem programu letošní výstavy bylo demo v podání Honzy Bučila a jeho přátel z Tlusté báze Jihlava. Letos bylo demo pod názvem "Třinecký masakr motorovou pilou". Ale nedělo se nic hrozného, jen bylo potřeba opracovat mrtvé dřevo na letitém korejském habru a ručně dlátky a frézou by to trvalo pro potřeby demonstrace příliš dlouho. Taky jsme opět jako každý rok zapojili návštěvníky výstavy do hlasování o nejkrásnější strom výstavy. Stejně tak jsme vyhlásili strom výstavy z pohledu všech těch, kteří vystavovali své stromy. I letos přispěli svými kousky na výstavu naši bonsajoví přátelé a kamarádi nejen ze slovenského Martina a z Čadce, ale i přátelé z Polska, za což jim patří veliké díky.

Takhle vypadala letošní expozice

v01

v02

v03

v04

v05

 

I takhle to na výstavě kvetlo

v06

v07

v08

v09

 

Navštívili nás samozřejmě kluci z Tlusté báze: Honza Bučil, Marek Hekrle, David Vítů a Miloš Vyvadil

v10

v11

v12

v13

 

Navštívili nás i děti...

v14

...mládež...

v15

...i senioři...

v17

...s rodinami...

v18

 

A poslední foto před nedělním ukončením a uzavřením výstavy. Tak nashle příští rok.

v19